אודותנו


נמאס לכם לכסח את הדשא ? לדשן ולהדביר ? להשקות ולגנן ? עוברים לדשא סינטטי …

ברוכים הבאים למהפכה הירוקה!

במקור, דשא סינטטי הומצא בכדי לענות על הצורך להקמת מגרשי ספורט ומגרשי משחקים שיעמדו בעומס השחיקה
הנוצרת מפעילות הדריכה האינטנסיבית. בשנת 1965 המציא דר' דיויד צייני מאוניברסיטת טקסס שבארה"ב, המרבד הראשון הותקן על מגרש גדול ליד מצפה הכוכבים שבטקסס. תוך שנים ספורות קמו מגרשי ספורט רבים אחרים ברחבי ארה"ב.לישראל הגיע הדשא הסינטטי רק בסוף שנות התשעים, ובדומה לארה"ב, גם אצלנו שימש תחילה בעיקר למגרשי ספורט. עם השנים נוספו לו שימושים רבים אחרים, בגנים ציבוריים, גני ילדים, גינות פרטיות,מרפסות שמש , איי תנועה, כיכרות ועוד. דשא סינתטי כבר אינו רק דשא לצורכי ספורט ומשחק. הוא הפך להיות פריט דקורטיבי שמוסיף הרבה מאד סטייל.

 

עוד קצת על דשא סינתטי

מדובר על מוצר חם ומבוקש בארץ ובעולם, בין אם מדובר במרחב הציבורי, ובין אם מדובר בסתם פינת חמד ירוקה ומפנקת במרחב הפרטי שלכם. ניתן להניח עליו  שולחן, כסאות, נדנדות, בריכה ובקלות לשדרג את המרפסת או את גג ביתכם .לאחרונה נחשפנו אליו בהפקות טלוויזיה כמו 'הדור הבא' או  'האח הגדול' . הוא נראה כמעין שטיח טבעי, ואפילו צורתו מעוצבת להפליא. הוא אינו חייב להיות מרובע, ניתן לעצבו בכל צורה וצבע בקיצור פשוט מומלץ…

חיסכון בתחזוקה

כבר לא צריך להתאמץ כדי שחלקת הדשא שלכם תראה מטופחת. ניתן להשיג חלקת דשא ירוקה,במראה טבעי ומבלי להשתעבד לתחזוקה השוטפת היקרה והמעייפת שמצריך דשא טבעי.היום תוכלו להחליט בדיוק כיצד תראה הגינה שלכם ואפילו תוכלו לבחור בצורתו, בגוון הרצוי לכם,ואפילו בסוג הסיבים האם יהיו מסולסלים, ישרים, קצרים, סדורים, מאורכים או אלכסונים ועוד. קיימות בשוק חברות רבות המייבאות דשא סינטטי. לכל חברה סדרת מוצרים משלה, עם שמות שונים, ואיכויות שונות מה שמקשה עלינו להשוות בין חברה לחברה.

קצת עלינו

פורטל דשא סינטטי הוקם בשנת 2011 על מנת לאפשר למגוון הגולשים המחפשים באינטרנט מידע אודות סוגי דשא סינטטי, סרטוני התקנה שהעלו לרשת ע"י מיטב בעלי המקצוע בתחום, תמונות, מאמרים ומידע נוסף שאמור לסייע בתהליך השוואת מחירים באינטרנט

האתר מאפשר לכם להיחשף לחברות השונות, לסוגי הדשא השונים שהן מציעות, להבדלים בניהם, במרקם, בייעוד, בנראות, וכמובן, במחיר. כל שעליכם לעשות הוא למלא פרטי התקשרות, ותוכלו בלחיצת עכבר לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות בניהן, ולהחליט על ההצעה הטובה ביותר עבורכם.


שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות