איכות או מחיר


30 בנובמבר 2013 ע"י

לרכוש מרבד איכותי במחיר תחרותי

חולמים על גינה ירוקה ומטופחת? נמאס לכם להשקות, לטפח ולגנן? הדשא של השכן נראה ירוק יותר למרות כל המאמצים שאתם משקיעים? סביר להניח שגם חשבון המים של השכן שלכם נמוך יותר. למה? הסיבה לכך פשוטה! הוא התקין דשא סינטטי! לא עוד בזבוז מים, גינון וכיסוח שמזהמים את הסביבה, גורמים רעש ומבזבזים זמן. דשא סינטטי איכותי שנראה חיוני כל השנה, לא מצהיב ולא מושך חרקים מעקצצים שגורמים לרבים מאיתנו אלרגיות.

איך תזהו מרבד דשא סינטטי איכותי?

שוק הדשא המוכן מוצף בסוגי דשא שונים ויבואנים שכל אחד יטען בפניכם שהוא מייבא את המרבדים הכי איכותיים. ככל שתבואו מוכנים יותר, כך תדעו לשאול את השאלות הנכונות. ישנן כמה דרכים לזהות מרבד איכותי. ככל שיש יותר סיבים במרבד הוא יהיה צפוף יותר ועמיד יותר. מספר גדול של סיבים יצריך גם הרבה יותר תפרים. הפכו את המרבד ובדקו את התפרים. בדקו את משקל המרבד. מרבד דשא סינטטי כבד משום שהוא מכיל הרבה מאד סיבים. לשוב שהסיבים יכילו חומרי נוגד קרינה בתוך הסיב ולא חומר שרוסס מעל הסיב. בקשו מהיבואן אישור שמעיד על כך.

עלויות

מחירי מרבדי דשא סינטטי יכולים לנוע בין  60-150  למ״ר. מחיר יקר לא בהכרח מעיד על איכות וחשוב לוודא שאכן המחיר מצדיק את הרכישה. אם אתם רוכשים מרבד למשחק בגן ילדים חשוב שיהיה חזק וצפוף, כדי שיעמוד בריצות הרבות ולא ישחק בטרם עת. מרבד דשא למרפסת קטנה לא חייב להיות מסיבי אם לא דורכים בה לרוב. גם ההתקנה תהיה פשוטה יותר על משטח שאינו חולי. וודאו שהמחיר כולל הובלת מרבדים, ולא פחות חשוב כולל גם  את הובלת שקי החול. אל תשכחו לברר שהמחיר הוא סופי וכולל מע״מ. וודאו שיש למרבדים תקן ישראלי וגם תקן ארופאי. מרבדים מתוצרת סין פחות נחשבים איכותיים ממרבדים אירופאים.

השוו מחירים וחסכו עלויות

השוואת מחירים נכונה תחסוך לכם הרבה מאד כסף. ככל שהשטח לכיסוי מרבדי דשא סינטטי גדול יותר, כך החיסכון יהיה גדול יותר. חשוב מאד לקנות מיבואן אמין שמספק אחריות לכמה שנים, רצוי 3 שנים לפחות. בדקו אם האחריות תופסת במקרה שאתם מבצעים התקנה בעצמכם. במקום לבזבז זמן יקר באיתור יבואנים והשוואת מחירים, אנו נעשה מכרז עבורכם ללא תשלום וללא התחייבות! 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות