עיצוב יוקרתי לגינה


30 בנובמבר 2013 ע"י

גם פרקטי וגם פריט עיצובי יוקרתי לגינה, לגג ולמרפסת

איך שלא תסתכלו על זה, כשמדברים על דשא סינטטי מדברים על מהפכה ירוקה. הדגמים המוצעים כיום בשוק נראים כמו דשא טבעי. הם מכילים מספר סיבים בגוונים ירוק-חום, כשחלק מהסיבים מקורזלים, תורמים למראה טבעי יותר וגם תומכים בסיבים הישרים. הדשא הסינטטי יחסוך לכם לא רק עלויות בחשבון המים שלכם, אלא הרבה מאד זמן ומאמץ בתחזוקה. אין צורך לרסס, לכסח ולגנן. המהפכה הירוקה אינה רק בצבע. מדובר במהפכה אקולוגית. חשוב לזכור שכיסוח במכונה מצריך שימוש בדלק מזהם סביבה, וריסוס אינו ידידותי לילדים ובעלי חיים. כך שאתם מקבלים מוצר אחד עם הרבה מאד יתרונות.

דשא סינטטי דקורטיבי

הדשא הסינטטי אינו רק מוצר פרקטי, אלא משמש כיום כפריט דקורטיבי לכל דבר. ניתן לראות אותו בגינות על הקרקע מעוצב לצד חלוקי נחל, או בדמוי פסלים מעוצבים בגינות. מרבדי הדשא מגיעים בצבעים שונים, ניתן לראות בגינות ילדים ציבוריות מרבדי דשא סינטטי צבעוניים בצורות שונות. דשא סינטטי איכותי ניתן למצוא גם בפינות פנאי במרחבים עירוניים, בבנייני הייטק, קמפוסים שונים,ואפילו מרפסות קטנות בבנייני מגורים ובגגות. גם באווירה עירונית, שנחשבת אפרורית, כולם מודעים לתרומת פיסת דשא ירוקה לעיצוב וגם לתחושה פסטורלית.

דשא סינטטי לגני אירועים

כיום ניתן לראות בגני האירועים הנחשבים ביותר בארץ את מרבדי הדשא הסינטטי. גן אירועים חייב להראות יוקרתי ומטופח כל השנה. הוא אינו יכול להיות תלוי בעונות השנה. צבע הדשא חייב להיות ירוק בוהק, מה שלא מתאפשר בדשא הטבעי שיש לו נטייה להצהיב, גם אם מקפידים לתחזק אותו ברמה יומיומית, בעלי גני האירועים הבינו כבר מזמן שאף לקוח לא היה רוצה להתארח במקום בו הדשא סביב רחבת קבלת הפנים נראה מוזנח. וכך הפך הדשא הסינטטי לפתרון עיצובי מושלם. ניתן לראות פיסות דשא סינטטי גם במסעדות ובתי קפה.

דשא סינטטי לכל מטרה –השוואת מחירים בחינם וללא התחייבות

עדיין אין לכם דשא סינטטי? רוצים דשא לגינה? לגג או למרפסת? יש לכם עסק ומאסתם בדשא הטבעי? אתם לא צריכים לעשות סקר שוק ולבזבז זמן יקר. אנו נעשה זאת בעבורכם ללא עלות ולא התחייבות. השאירו פרטים בטופס ומיטב יבואני דשא מוכן ברחבי הארץ (מרכז צפון דרום)יצרו עמכם קשר. תוכלו לשאול שאלות, לקבל מידע ולבחור במוצר המתאים לכם באיכות ובתקציב.

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות