דשא סינטטי לגינות


20 באפריל 2012 ע"י

שימושים ביתיים 

בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד חדש כאשר למתחם הביתי נכנס שחקן חדש לגינת הבית ובמרפסות. המשטחים המלאכותיים משתלבים בצורה טובה באורח החיים המודרני. לצד פיתוח הקריירה והטיפול במשפחה לא נותר לבני הבית דיי זמן לטיפוח הגינה. שימוש במשטח מלאכותי פוטר את בני הבית מביצוע פעולות של גיזום, השקיה וריסוס. דשא מלאכותי היה בעבר משטח קוצני ומנוכר אך כיום ניתן למצוא משטחים איכותיים ונוחים. המשטחים החדשים מעניקים מראה זהה ואף טוב יותר בהשוואה למראה של משטח טבעי. במוצר טמונים יתרונות רבים, לקוחות רבים מגיעים בכל יום אל רשתות השיווק ומבקשים הצעות מחיר ותשובה לשאלה כיצד בוחרים דשא סינטטי מתאים.

 

כיצד בוחרים דשא סינטטי?

יש לבחון את צורכי המשתמשים ואת עיצוב הגן. הדשא מהווה אלמנט של עיצוב מרהיב ביופיו. ניתן לשלב בתוך הגן מספר סוגי דשא סינטטי בהתאם לתכנית העיצוב של הגן. בעבור מראה טבעי מומלץ לבחור משטחים בעלי שילוב של גווני ירוק טבעי. משטח גבוה עשויה למנוע ישיבה נוחה וגישה נוחה של ילדים. את האזור אשר מיועד למשחק בעבור הילדים ניתן לכסות במשטח צבעוני ורך מיוחד. בכדי להבטיח התאמה מושלמת והנאה מהשימוש במוצר מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע. יש להימנע מרכישת משטח ללא בחינה מוקדמת יסודית של המשטח.

 

כיצד בוחרים דשא סינטטי לשימוש ציבורי?

דשא סינתטי מהווה מוצר מבוקש במיוחד במגזר הציבורי. מנהלים ברשתות מקומיות, מוסדות חינוך ומתקני נופש עוסקים רבות בשאלה כיצד בוחרים דשא סינטטי מתאים? בעבור משטחים ציבוריים מומלץ לבחור משטחים עמידים ואיכותיים. על המשטחים הציבוריים מבלים בכל יום אנשים רבים. בחירה של משטחים איכותיים והתקנה מקצועית מבטיחים את עמידות המשטח לאורך שנים רבות. המשטח המלאכותי מאפשר לרשות המקומית חיסכון משמעותי בהוצאות של השקיה, גינון בחשמל. פרט לחסכון בעלויות בוחרות הרשויות להשתמש במשטחים המלאכותיים בכדי להוות מודל לחיקוי בעבור כלל הציבור.

 

גינה אקולוגית

הבחירה במשטח סינטטי מסייעת לשמירה על גינה אקולוגית, באמצעות המשטח ניתן לצמצם את צריכת האנרגיה וצריכת המים. כל חסכון באנרגיה מסייע בהפחתת כמות זיהום האוויר בכדור הארץ. פרט לכך חשוב לציין כי המשטח הסינטתי אינו דורש שימוש בחומרי ריסוס וכימיקלים. כאשר אנו מרססים כנגד חרקים החומר מחלחל אל תוך האדמה וחודר אל מי התהום ומזהם את האוויר. ילדים רבים מפתחים אלרגיות ובעיות נשימה בעקבות חשיפה אל חומרי הריסוס וההדברה הללו. דשא סינטטי יוכל להעניק לילדים סביבת משחקים בריאה ונעימה.

 

סרטון מבית דשא ניר

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות