דשא מוכן במחיר הוגן


גבוה או נמוך? הכול תלוי בצורך …

פרט לטיב המשטח ועמידותו יש לבחור גם את הגובה המבוקש. דשא נמוך יתאים בעבור משטחי ישיבה ומשחק ואילו הגבוה יתאים יותר בעבור משטחי נוי. חשוב לציין כי לא ניתן לשנות את גובה המשטח. דשא גבוה לא ניתן יהיה להפוך דשא נמוך באמצעות גיזום. פרט לגובה יש לבחור גם את גוון המשטח. דשא קלאסי הוא בצבע ירוק אחיד או שילוב של כמה גווני של ירוק במשטח אחד. הגוונים המשולבים מעניקים לשטח מראה טבעי ויוקרתי. בהתאם לצורך ניתן להזמין גם משטח צבעוני. השימוש המשטחים הצבעוניים נפוץ בעיקר בגני ילדים ומתחמים של משחק ושעשועים לקטנים.

 

סוגי דשא מוכן לגינה

המשווקים המורשים בישראל מציגים כיום מבחר גדול של דשא מוכן במחירים משתנים לקהל הלקוחות .בעבור גינות פרטיות, מרפסות שמש, מגרשי קט רגל , גינות נוי תערוכות ועוד .המשטחים נבדלים זה מזה באיכות חומרי הגלם, איכות הייצור, רכות, צבע ועוד. כל לקוח אשר מגיע את הרשת רשאי לבחור לעצמו את המשטח המתאים ביותר עבורו. היועצים המקצועיים של החברה ישמחו לעמוד לרשות הלקוח, לייעץ בתהליך הבחירה ולהשיב על שאלות. את בחירת הדגם המתאים יש לבצע בהתאם לצורכי המשתמשים במשטח ולתקציב הכספי אשר עומד לרשות הלקוח. לצד רכישת המשטחים יש לזכור גם את עלות ההתקנה וחומרי העבודה.

 

כיצד לבחור את הסוג המתאים?

חשוב לציין כי לא כל משטח יתאים בעבור שימושים שונים. בחירת משטח קשיח בעבור מגרשי ספורט ומגרשי משחק לילדים עשויה לגרור פציעות לשחקנים ולילדים. בכדי לזהות סוגי דשא סינטטי מומלץ להתייעץ עם איש המקצוע ולבחון את המשטח באופן יסודי. במהלך הסיור בחנות יש למשש את הדשא היטב ולבחון את הרכות והגמישות של המשטח. צפוי כי משטח חדש יהיה מעט קשיח, אך חשוב לברר האם החומר נוטה להתרכך בעתיד. במידת האפשר מומלץ לבחון משטחים פעילים של דשא. במשטח ניתן יהיה לזהות אלו סוגים דוהים במהרה ואלו סוגים מעניקים מראה מטופח לאורך זמן.

 

עיצוב הגן הביתי

הדשא מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הגן. אליו מצטרפים בגינה הביתית גם אביזרי תאורה מעוצבים, אביזרי נוי, עציצים, פרחים , עצים ורהיטי גינה. המשטח היוקרתי מעניק לגינה כולה מראה ירוק ומלא חיים לכל אורך השנה. היתרונות הרבים אשר טמונים בו הופכים אותו לבחירה מתאימה בעבור בתים פרטיים בכל רחבי העולם. סוגי דשא מתאימים ניתן לראות גם במרפסות בתים גדולות ומרפסות קטנות.

 

 

סרטון  דשא מוכן  איכותי

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות