איך לבחור דשא מלאכותי


26 במרץ 2012 ע"י

מדריך לרוכש המתחיל

דשא מלאכותי עשוי מחומר שנקרא פוליאתילן.זהו סוג של פלסטיק. הוא מורכב מיריעה ועליהם סיבים. בין סיבי הדשא ליריעה מחברים תפרים. תחום זה מתאפיין במגוון רחב המותאם לצרכים השונים. ההיצע הרחב עשוי לבלבל, ולכן חשוב מאד לבדוק היטב מהו הצורך שלכם ולבחור את הסוג הדשא המתאים לכם. חשוב לקבל הצעות ממספר חברות על מנת לעמוד על טיב הדשא שאתם רוכשים ולקבל את מירב המידע שיאפשר לכם לבצע עסקה משתלמת,לקבל מוצר איכותי במחיר טוב .

 

מה עדיף לקנות דשא זול או יקר? 

מומלץ לבדוק את איכות הדשא המלאכותי ולא מיד לקפוץ על המוצר הזול ביותר, כי איך אומרים, לפעמים הזול עולה לנו יקר, כי הוא פשוט פחות איכותי. כמו בהרבה שווקים, גם כאן תוכלו למצוא מוצרים בפערי מחיר משמעותיים. אתם עשויים לקבל הצעה ב- 60 ש"ח למ"ר לעומתה הצעה אחרת ב- 150 ₪ למ"ר.אבל כמו רוב המוצרים שאנו מכירים בחיי היום יום, פערי מחיר קיצוניים כאלה בדרך כלל יעידו על פערי איכות. רוב האנשים ימצאו את מחיר הביניים. לא הזול ביותר, אך גם לא היקר ביותר.

 

מה עוד צריך לדעת לפני שקונים 

כמו בכל דבר, חשוב לדעת, מה המטרה? למה נועד מרבד הדשא? כזה המיובא לגן ילדים, לרוב יהיה שונה מדשא המיועד לגינה פרטית,  או לאצטדיון. למעשה, ככל שהמשטח "פעיל" יותר, כלומר דורכים עליו יותר, נזדקק למרבד עמיד וחזק יותר (מגרש משחקים , גינה ציבורית). לעומת זאת, אם חפצנו בחלקת נוי קטנה במרפסת הפרטית שלנו, נוכל להסתפק בסוג הזול יותר.

 

חשיבות גובה הדשא

באופן כללי ניתן לחלק את סוגי הדשא לשלוש קטגוריות עיקריות:

דשא נמוך מאד– צפוף ובעל גוון ירוק בוהק דשא זה דומה במראהו לשטיח, המרבד מאד שטוח ,דשא מסוג זה יתאים למשטחים על גגות של בנייני משרדים, משטחים ליד בריכות  שחייה.

דשא בגובה 2.5 ס"מ– צבעו אינו בוהק, הוא משמש לגינות פרטיות וציבוריות, איי וככרות תנועה בדשא מהסוג הזה יש כמה רמות צפיפות וככל שרמת הצפיפות גבוהה יותר כך יחשב הדשא איכותי יותר ולכן יקר יותר.

דשא בגובה 4-5 ס"מ – דשא לגינות, מגרשי כדורגל ומגרשי משחקים. רמת הצפיפות שלו גבוהה ויש בו מרכיב של בולם זעזועים. מחירו יקר ביחס לשני הסוגים האחרים.


התקנת דשא מלאכותי – חברת דשא קבוע   

 

סרטון התקנת דשא סינטטי במגרש כדורגל , קט רגל .

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות