איכות במחיר אטרקטיבי


30 בנובמבר 2013 ע"י

כבר לא טרנד

דשא סינטטי כבר מזמן לא טרנד חולף. הוא כאן כבר יותר מעשור כדי להישאר. אם בעבר ראיתם אותן בגינות פאר של בעלי ממון, היום כל אחד יכול להרשות לעצמו. דשא מוכן הפך להיות תחליף מעולה לדשא טבעי. הוא חסכוני במים, לא מצריך השקיה, צבעו נשאר לטווח ארוך ולא דוהה, ניתן להשיגו בצבעים וגוונים שונים, בגבהים ובעובי סיבים שונים. אתם קובעים את הגודל והצורה. ניתן כיום למצוא אפילו מרבדי דשא שנועדו לעיצוב תוך הבית. המרבד לא חייב להיות ירוק! רוצים פינת נוי קטנה עם מרבד צהוב? קיבלתם! אתם קובעים איך הגינה, המרפסת או הגג שלכם יראו. ניצן להשיג כיום מרבדי דשא מיבואנים שונים. המחירים משתנים לפי האיכות, אבל חשוב להשוות מחירים, תוכלו לחסוך הרבה מאד כסף אם תשוו, וכן, גם אם תתמקחו. 

איכות מרבדי דשא

כולנו רוצים לקנות מוצרים איכותיים, אבל באותו אופן אנו רוצים להשיג מחיר הוגן. איך אומרים, שחלילה לא נצא פראיירים. בהרבה מאד מקרים, מוצר איכותי יקר יותר, עם זאת לא בהכרח כל מוצר שעולה יותר, הוא אכן איכותי. וכאן תפקידכם הוא לבדוק מרבד דשא סינטטי איכותי יכיל יותר סיבים ולכן יהיה כבד יותר. צפיפות הסיבים תהיה גבוהה וכמות התפרים בהתאם. לא תמיד חייבים לרכוש את המרבד הכי יקר. חשוב להתאים את המרבד לצורך שלכם. המרבד שתקנו צריך להתאים לשימוש שיעשה בו כדי שיאריך חיים.

רכישה נבונה

נכון, אתם רוצים לחסוך עלויות, אבל חשוב מאד שהמרבד יהיה עמיד ואיכותי ולא רק זול . אם אתם זקוקים לפינה ירוקה שתשמש לנוי ולא למדרך, תוכלו להסתפק במרבדי דשא סינטטי עם סיבים דקים ונמוכים. מרבד שאינו שוקל הרבה, יעלה לכם פחות כסף. אם המרבד יהיה פעיל למדרך, יש להתאימו לפעילות כדי שיאריך חיים. אם דורכים עליו רבות והסיבים לא יהיו מספיק חזקים ועמידים הוא ישחק.

שמירה על סביבה ירוקה ובריאה

המים המתוקים מהווים מצרך יקר בעבור אזרחי ישראל, הגשמים המעטים ועונות הבצורת יצרו מצב של מחסור תמידי של מים במדינת ישראל. החיסכון במים הוא צעד מתבקש לצורכי שמירה על הסביבה. דשא סינטטי מעניק משטחי דשא ירוקים ורכים במשך כל חודשי השנה ללא צורך בהשקיה. פרט לחיסכון במים מעניק דשא סינטטי גם אפשרות לחסוך בעלויות חומרי הריסוס והדישון אשר דורש דשא טבעי. חומרי הריסוס הללו מחלחלים אל מי התהום, מזהמים את האוויר ויוצרים תגובות אלרגיות ובעיות נשימה בעבור ילדים ומבוגרים. בחירת דשא סינטטי בעבור חצר הבית תעניק לכל בני הבית סביבה בריאה וירוקה יותר, כאשר את ההבדל המשמעותי ניתן יהיה לראות כבר בחשבון המים הקרוב. 

השאירו פרטים בדף הבית שלנו

http://xn--4dbfqadc0cg4e.co.il/

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות