דשא סינטטי איכותי במחירים הוגנים


1 באפריל 2012 ע"י

מחפשים מוצר טוב או מחיר זול ?

הדשא הסינטטי הוא משטח דמוי דשא טבעי עשוי פלסטיק וחומרים נוספים. המשטח מעניק מראה מודרני וטבעי ופעמים רבות לא ניתן כלל להבדיל בין משטחי דשא סינטטי לבין משטחי דשא טבעי. משטחי הדשא הללו מהווים פתרון מצוין בעבור גינות ציבוריות, גינות פרטיות, מתקני נופש, מרפסות ואתרי נופש. המוצר מעניק לכל משטח מראה טבעי וירוק ללא צורך בתחזוקה שוטפת של ניכוש עשבים, השקייה, ריסוס וגיזום. במדינה כמו ישראל בה החשמל והמים יקרים מהווים מוצרים יקרים במיוחד מהווה הדשא הסינטטי מוצר חדשני ומבוקש בקרב האוכלוסייה הפרטית והאוכלוסייה הציבורית

 

כיצד נזהה מוצר באיכות טובה ?

בעקבות הביקוש הרב בתחום הדשא המלאכותי ועיצוב הגינות נכנסו אל התחום משווקים חובבנים רבים. המשווקים החובבנים מציעים משטחי סוג ב' זולים במיוחד. רכישה של משטח מסוג זה עשויה להיות זולה יותר אך בטווח הארוך התרמית תתגלה. מוצר טוב יש לרכוש מחברה בעלת מוניטין וניסיון רב בתחום. פועלות בישראל מזה שנים רבות מספר חברות גדולות ומבוססות אשר מציעות דשא סינטטי ושאר מתקני גן ואביזרי עיצוב לגן. כאשר רוכשים מוצרי יוקרתי מספקת החברה ללקוח תעודת אחריות ושירותי ייעוץ להתקנה נכונה ושימוש נכון במוצר. בכל רכישה יש להקפיד על התקנה מתאימה של הדשא, חיתוך מדויק וביצוע עבודות מתאימות להכנת הקרקע.

 

דשא לגינות פאר

השימוש במשטחים נעשה במגרשי ספורט וגנים ציבוריים רבים. המראה הירוק ומלא הברק של המשטח מעניק למקום מראה מטופח ויוקרתי למשך כל עונות השנה. אין עוד צורך לדאוג למתקני השקיה, יובש או מצבים של אדמה בוצית וחרקים. מרבד יוקרתי מעניק למבלים בגינה ובמגרש אווירה נעימה ונקייה מחרקים, שאריות של חומרי ריסוס וריחות לא נעימים. משטחי הדשא החדישים כה רכים וטבעיים עד כי לא ניתן כלל להבדיל בינם לבין הדבר האמתי.

 

מותר לדרוך על הדשא

ניתן כמובן להניח את המשטחים למטרת נוי בלבד אך במידת הצורך ניתן לדרוך על הדשא הסינטטי, לשחק, לבלות עם חיות מחמד וילדים ועוד. כאשר מתקינים דשא סינטטי ניתן למעשה לבצע על גבי המשטח באופן יומיומי פעילויות ספורט ונופש. המשטחים האיכותיים עמידים בפני רטיבות, תנאי מזג אוויר ולכלוך. את משטחי הדשא מומלץ לנקות באמצעות מטאטא רחב אחת למספר שבועות בהתאם לצורך. השימוש במוצר צובר תאוצה עולמית וניתן למצוא משטחים דומים בארה"ב ואירופה. דשא מלאכותי מאפשר לבעליו חיסכון משמעותי במים ואנרגיה.

 

סרטון התקנת דשא סינטטי בביצוע "ירוק יפה"

 

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות