דשא סינטטי במבצע


20 באפריל 2012 ע"י

קניה נבונה ?

הדשא הסינטתי הפך לבחירה המועדפת בעבור גינות פרטיות וגינות ציבוריות. מעצבי גינות ממליצים כיום על שימוש במוצרים אקולוגים חסכוניים בעיצוב הגן. הדשא המלאכותי מיוצר בכל רחבי העולם ומגיע אל ישראל בעזרת ייבוא אישי של יבואנים פרטיים ורשתות גדולים.הוא כבר מוצר מבוקש בקרב בעלי גינות פרטיות ובעלי מרפסות, שלטים של – דשא סינטטי  ניתן למצוא ברשתות השיווק בכל חודשי השנה. המשווקים המורשים מציעים ללקוחות מגוון סוגים של משטחי דשא מלאכותי. רכישה נבונה היא רכישת מוצר מתאים לצורכי המשתמשים. במקרים בהם הדשא הנמכר במחירי מבצע אינו מתאים למטרה מומלץ להימנע מביצוע הרכישה.

 

מכירות מיוחדות

מבצעים מיוחדים של דשא סינטטי ניתן למצוא במסגרת מכירות מיוחדות של חיסול ומכירות עודפים. כאשר מזהים מכירה מיוחדת כדאי לגשת ולבחון את המשטחים בצורה יסודית. ישנם מבצעים אמתיים אשר במהלכם נמכרים משטחים איכותיים במחירים זולים במיוחד. אך ישנם מקרים בהם מחירי המבצע מעידים על ניסיון של המשווק למכור במהרה מלאי פגום. כל רכישה מומלץ לבצע באמצעות משווק מורשה בעל ניסיון וידע מקצועי בתחום.

 

רכישת דשא סינתטי בישראל

האקלים החם בישראל אינו מתאים לכל משטח דשא סינטטי. משטחי דשא זולים במיוחד עשויים להעיד על איכות ירודה של חומרי גלם. משטחי פלסטיק זולים עלולים להתחמם בחום השמש ולהעניק סביבה קוצנית ולא נעימה לישיבה. בישראל משמש הדשא בעלי גינות פרטיות בייחוד באזור הנגב ובאזור הצפון . תעריפי המים הגבוהים בישראל הופכים כל פעולת השקיה לפעולה יקרה במיוחד.

 

נתונים שחשוב לדעת ..

משטחי דשא קצר יתאימו לשימוש באזורים בהם אין תנועה רבה של קהל. דשא בגובה בינוני מהווה את הבחירה המתאימה ביותר בעבור גינות פרטיות וגינות ציבוריות. הדשא הבינוני הוא הבחירה המתאימה ביותר גם בעבור מגרשי ספורט. ע"י שימוש משטח סינטטי ניתן לחסוך כ-250,000 ליטרים של מים בשנה. הדשא הסינטטי אינו דורש השקיה ואת ההבדל המשמעותי תוכלו לראות כבר בחשבון המים הבא. דשא סינתטי מאפשר גם חיסכון כספי בעלויות חומרי הדברה, חומרי דישון, שכירת שירותי גינון וכיסוח הדשא. בחירה בדשא מלאכותי תסייע גם בהפחתת זיהום האוויר באזור ותופעות של קשיי נשימה ואלרגיות בקרב ילדים. היתרונות הרבים אשר טמונים במוצר מביאים אל רשתות השיווק לקוחות רבים. בפעם הבאה שתראו דשא סינטטי תדעו כי מדובר בצעד לקראת שיפור באיכות החיים.

דשא סינטטי במבצע לחודשים הקרובים 4 גוונים ב89 ש"ח בלבד במקום 129!!

  

 

סרטון התקנת דשא סינטטי

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות