האם כדאי לנו לקנות בזול ?


דשא סינטטי במחיר הכי זול בארץ !

רכישת דשא סינטטי מהיבואן לצרכן אכן תוזיל את פערי התיווך ותאפשר לנו לקבל מוצר זול יותר ואו לחלופין נקבל במחיר זהה מוצר איכותי יותר , השאירו פרטים באתר או צלצלו אלינו וקבלו הצעות מחיר משתלמות בחינם . משטח זול ישמש אותנו בעבור שימושים שונים. לדוגמא כאשר המשטח המיועד הוא מרוחק אשר לא נעשה בו כל שימוש כמו גינת נוי ,כיסוי משטחים, מרפסות, בריכות שחיה, אולמות תצוגה, מגרשי משחקים ועוד (10 מ"מ ) במקרים אלו  אכן ניתן יהיה לבחור משטח זול ודק, כזה שיהיה נוח לזחילה קצרה של תינוקות ,או לדריכה קלילה או אולי לכיסוי מתחם תערוכות או ועיצובים , במקרים כאלו באמת שאין צורך לרכוש דשא סינטטי במחירים יקרים יותר. אך במקרים בהם המשטח מיועד למשחקי ילדים, שימוש משפחתי, ספורט ונופש ,מומלץ יהיה לבחור במשטחים בעלי עלות סבירה. המשטחים האיכותיים רכים, נוחים, יפים ובעלי עמידות לפרקי זמן ארוכים. חשיבה לטווח הארוך תומכת ברכישת מוצר איכותי ועמיד על פני רכישת מוצר זול שאינו עונה על הצרכים .

על רכישות זולות משלמים ביוקר ?

לקוחות רבים מתפתים ורוכשים דשא סינטטי הכי זול. חשוב לציין כי משטחים אלו ברובם אינם עשויים חומרי גלם איכותיים ואינם נוחים לשימוש. משטחים אלו עשויים לדהות במהרה תחת קרני השמש החמה ולהעניק למתחם כולו מראה פלסטיק מנוכר. רכישות זולות ופזיזות עשויות לגרור במהרה רכישה חוזרת של משטחים חדשים. כל רכישה חדשה והחלפה של משטח דורשת עבודת התקנה ורכישת חומרי עבודה מתאימים. דשא סינטטי זול עשוי להתגלות כהשקעה כספית לא כדאית. יחד עם זאת, חשוב לציין כי ניתן למצוא במסגרת מבצעים מיוחדים מרבד איכותי במחירים טובים. רכישת המוצר באמצעות יבואן דשא סינטטי בעל מוניטין בתחום תבטיח שביעות רצון, הנאה מהמוצר ושימוש ארוך שנים.

 

למגרשים גדולים

מחירי משטחי הדשא נקבעים בהתאם לטיב ולגודל המשטח. היצרנים נוהגים למכור את המשטחים על פי מידות מטר רץ. רכישת מרבדים בעבור שטחים גדולים כמו מגרשי גולף, מגרשי כדורגל ושטחי גן גדולים עשויה להסתכם בסכומי כסף מכובדים. במקרים מסוג זה מומלץ לבחון מספר הצעות מחיר ולחפש מבצעים של דשא סינטטי זול בקרב היבואנים . במהלך מכירות חיסול ומכירות סוף עונה ניתן יהיה לקבל מוצרים איכותיים במחירים נוחים במיוחד. חשוב לציין כי הספקים הגדולים נוהגים להעניק הצעות מחיר מיוחדות ונוחות במיוחד בעבור לקוחות אשר רוכשים כמות גדולה של משטחים בעבור שטחים נרחבים.

 

פתרון לגינה פרטית

בעלי גינות פרטיות ומרפסות בכל רחבי הארץ מתמודדים על חשבונות חשמל ומים גבוהים. רכישת משטחי דשא סינטטי תהווה בעבורם פתרון מצוין ואפשרות לחסכון משמעותי בהוצאות תחזוקת הבית. תעריף רכישת המשטחים בעבור בתים פרטיים אינו מסתכם לסכומים גבוהים. השטח הממוצע של גינה פרטית ממוצעת בישראל אינו רחב במיוחד. בהתאם לכך, ניתן להציע לבעלי הבתים הפרטיים בישראל משטח איכותי במחירים זולים. החיסכון בהוצאות חשמל, מים וגינון מאפשר למעשה להחזיר את ההשקעה בתוך מספר חודשים. באמצעות שימוש במוצר נהנים לא רק תושבי מרכז הארץ אלא גם תושבי הנגב (באר שבע,דימונה ועוד) ממשטחי דשא סינטטי ירוק ,באיזורים בהם כמויות הגשם הוא מצרך שכיח מומלץ לרכוש דשא סינטטי מאשר לשלם חשבון מים מנופח 🙂


 

שווה בדיקה: דשא סינטטי – מנחם הורוביץ

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות