מתי כדאי לקנות בזול?

התאימו לצרכים

הדשא הסינטטי משמש בעבור שימושים שונים. כאשר המשטח המיועד הוא משטח מרוחק אשר לא נעשה בו כל שימוש ניתן יהיה לבחור משטח זול. אך במקרים בהם המשטח מיועד למשחק ילדים, שימוש משפחתי, ספורט ונופש ,מומלץ יהיה לבחור במשטחים בעלי עלות סבירה. המשטחים האיכותיים רכים, נוחים, יפים ובעלי עמידות לפרקי זמן ארוכים. חשיבה לטווח הארוך תומכת ברכישת מוצר איכותי ועמיד על פני רכישת מוצר זול ובלתי מקצועי.

 

על רכישות זולות משלמים ביוקר

לקוחות רבים מתפתים ורוכשים דשא זול במיוחד. חשוב לציין כי המשטחים הזולים ברובם אינם עשויים חומרי גלם איכותיים ואינם נוחים לשימוש. משטחי דשא מלאכותי זול עשויים לדהות במהרה תחת קרני השמש החמה ולהעניק למתחם כולו מראה פלסטיק מנוכר. רכישות זולות ופזיזות עשויות לגרור במהרה רכישה חוזרת של משטחים חדשים. כל רכישה חדשה והחלפה של משטח דורשת עבודת התקנה ורכישת חומרי עבודה מתאימים. דשא סינטטי זול עשוי להתגלות כהשקעה כספית לא כדאית. יחד עם זאת, חשוב לציין כי ניתן למצוא במסגרת מבצעים מיוחדים מרבד איכותי במחירים זולים. רכישת המוצר באמצעות חברה בעלת מוניטין בתחום תבטיח שביעות רצון, הנאה מהמוצר ושימוש ארוך שנים.

 

למגרשים גדולים

מחירי משטחי הדשא נקבעים בהתאם לטיב ולגודל המשטח. היצרנים נוהגים למכור את המשטחים על פי מידות מטר רץ. רכישת מרבדים בעבור שטחים גדולים כמו מגרשי גולף, מגרשי כדורגל ושטחי גן גדולים עשויה להסתכם בסכומי כסף מכובדים. במקרים מסוג זה מומלץ לבחון מספר הצעות מחיר ולחפש מבצעים של דשא סינטטי זול בקרב היבואנים . במהלך מכירות חיסול ומכירות סוף עונה ניתן יהיה לקבל מוצרים איכותיים במחירים נוחים במיוחד. חשוב לציין כי הספקים הגדולים נוהגים להעניק הצעות מחיר מיוחדות ונוחות במיוחד בעבור לקוחות אשר רוכשים כמות גדולה של משטחים בעבור שטחים נרחבים.

 

פתרון לגינה פרטית

בעלי גינות פרטיות ומרפסות בכל רחבי הארץ מתמודדים על חשבונות חשמל ומים גבוהים. רכישת משטחי דשא סינטטי זול תהווה בעבורם פתרון מצוין ואפשרות לחסכון משמעותי בהוצאות תחזוקת הבית. תעריף רכישת המשטחים בעבור בתים פרטיים אינו מסתכם לסכומים גבוהים. השטח הממוצע של גינה פרטית ממוצעת בישראל אינו רחב במיוחד. בהתאם לכך, ניתן להציע לבעלי הבתים הפרטיים בישראל משטח איכותי במחירים זולים. באמצעות החיסכון בהוצאות חשמל, מים וגינון ניתן למעשה להחזיר את ההשקעה בתוך מספר חודשים.


 

שווה בדיקה: דשא סינטטי – מנחם הורוביץ

 

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +1 (from 1 vote)
מתי כדאי לקנות בזול?, 9.0 out of 10 based on 2 ratings
איזור
שם מלא
טלפון
עיר
דוא"ל
שטח במ"ר
סוג השירות
הערות