דשא סינטטי לגינה ירוקה יותר


1 ביולי 2012 ע"י

דעות קדומות …

צרכנים רבים סבורים כי משטחי דשא סינטטי הם משטחים קשים ולא נעימים ומראה ומגע. בעבר היה זה נכון אך בעקבות המעבר לסביבה ירוקה החלה התפתחות משמעותית בתחום. המשטחים הסינטטים הקיימים כיום בשוק הם משטחים יפים, איכותיים, רכים ומגוונים. כל לקוח רשאי לבחור לעצמו את סוג הדשא המתאים לו ביותר. במקרים רבים כלל לא ניתן יהיה להבדיל בין מדשאה סינטטית ומדשאה רגילה. שכנים רבים נדהמים לגלות כי הדשא של השכן ירוק יותר בכל עונות השנה, לאחר בחינה יסודית הם מופתעים לגלות כי המדשאה היפה שממול היא מדשאה מלאכותית שתרמה לעיצוב גינה יפה ואיכותית יותר.

 

יתרונות השימוש בדשא סינטטי 

דשא סינטטי לגינה מאפשר חיסכון משמעותי בהוצאות מים, חשמל, גינון ועוד. לצד היתרונות הכלכליים חשוב לציין גם את היתרון האקולוגי. דשא סינטטי מסייע בצמצום צריכת האנרגיה והמים ומונע את זיהום האוויר והקרקע הנלווים אל פעולות הריסוס וההדברה. בעבור בני הבית מסמל המעבר אל הדשא הסינטטי מעבר על עידן של בריאות וסביבה ירוקה. החיסרון היחיד אשר גלום במוצר הוא היותו מלאכותי. עדיין ישנם צרכנים רבים אשר נהנים מאחזקת הגינה הפרטית ונוהגים לבלות שעות ארוכות בכל סוף שבוע בגינון.

 

יתרונות שימוש דשא סינטטי במגרשי ספורט

כל ענף ספורט דורש משטח בגודל שונה ועיצוב שונה. דשא סינטטי מהווה פתרון מצוין בעבור מגרשי ספורט בגדלים שונים. המשטח הסינטטי אינו דורש השקיה, גיזום או ריסוס. בכל חודשי השנה ניתן יהיה ליהנות ממשטח זהה ונוח למשחק, חסל סדר משחקים על משטחי בוץ בעונת החורף ומשטחים קשים ויבשים בחודשי הקיץ החמים. בעבור שחקני הטניס מהווה דשא סינטטי פתרון אידאלי במיוחד. המשטח מעניק לשחקן קרקע יציבה למשחק, במקרה של נפילה המשטח מעניק לשחקן נחיתה רכה ואינו מלכלך את בגדי השחקן בבוץ ושאריות דשא. שימוש במשטחים סינטטים מאפשר לבעלי המגרש את צמצום עלויות התחזוקה. אין עוד צורך בשכירת שירותי גננות והתקנת מתקני השקיה וריסוס.

 

יתרונות שימוש בדשא בעבור ילדים

התפתחות תקינה ובריאה דורשת פעילות גופנית מחוץ לבית. ילדים רבים נוהגים לבלות את מרבית שעות היום מול מסך הטלוויזיה ואינם יוצאים לשחק בגינות ובפארקים. גני שעשועים העשויים דשא סינטטי מעניקים לילדים אזורי משחק נעימים ונקיים במיוחד. אין כל חשש למצוא על הדשא בוץ, חרקים עוקצים או שאריות של חומרי הדברה מגרדים. בעבור הילדים הקטנים ניתן להתקין  בגינה משטחי משחק צבעוניים אשר כוללים ארגזי חול ומתקני משחק. בעבור הילדים הגדולים ניתן להתקין מגרשי ספורט ושטחים למפגשים חברתיים בפארק השכונתי. דשא מלאכותי טומן בחובו אפשרות לקיצוץ משמעותי בעלויות המים והחשמל באזור, הדשא משמש מוצר ירוק אשר מסייע בשמירה על איכות הסביבה.

 

לחץ להצעת מחיר חינם עבור דשא סינטטי

סרטון דשא סינטטי לגינה

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות