כיצד לבחור דשא סינטטי


24 במרץ 2012 ע"י

גידול חיות מחמד בבית

כלבים,חתולים,תוכים,דגים וסוגי בעלי חיים נוספים מהווים חיות מחמד פופולריות. מבוגרים. בעלי החיים חולקים עם בני הבית את סביבת המגורים בתוך הבית ומחוץ לבית. ישנם בתים בהם נהוג לגדל את בעלי החיים בגינת הבית וישנם בתים בהם נהוג לגדל את בעלי החיים בתוך הבית. שילוב של דשא סינטטי וחיות מחמד מסייע לבעלי הבית לשמור על ניקיון ולתחזק את השטח בצורה יעילה ונוחה. בניגוד לדעה הרווחת בציבור .

 

קלות הניקוי

כאשר משלבים דשא סינטטי וחיות מחמד זוכים באפשרות ניקוי קלה. חיות מחמד לעתים מלכלכות את הדשא בצרכים ושאריות מזון. שימוש בדשא מלאכותי מונע מבעלי החיים לבצע את צורכיהם בשטח. בעלי החיים מזהים את הדשא הסינטטי כמשטחים לא טבעיים ונמנעים מביצוע צרכיהם בשטח. חתולים נוהגים לחפור באדמה בכדי לבצע את צרכיהם. משטחי דשא סינטטי אינם מאפשרים יצירת בורות ובהתאם לכך החתולים נמנעים משימוש בשטח. כלבים נוהגים לחפור בורות בשטח פתוח וליצור נזקים בדשא טבעי.  זהו פתרון מצוין בכדי למנוע  מהכלב לחפור בורות באדמה ולפגוע בשלמות השטח.

 

כיצד לשלב דשא סינטטי ובעלי חיים

משטחי דשא סינטטי מהווים שטח אופטימלי לגידול בעלי חיים. את הדשא הסינטטי ניתן לנקות בצורה יעילה ומהירה ואף לחטא מחיידקים בהתאם לצורך. את ניקיון השטח מבצעים בעזרת מטאטא רחב או צינור ומים. דשא סינטטי נמוך יוכל להתאים העבור גידול חיות מחמד, דשא גבוה עשוי להוות משטח מתאים פחות וניתן לשלב דשא גבוה באזורים אשר מהם מבקשים להרחיק את בעלי החיים. במקרים נדירים בהם חיות המחמד יעשו את צרכיהם על גבי משטחי הדשא הסינטטי ניתן יהיה לנקות את המשטח בצורה פשוטה ומהירה. יתרון נוסף אשר נוצר באמצעות שילוב של דשא סינטטי וחיות מחמד בא לידי ביטוי בהתמודדות עם פרעושים וטפילים. דשא טבעי מהווה חממה להתפתחות של מושבות פרעושים וחרקים. מומלץ לשימוש באזור הררי מרובה חרקים ומצמצם את כמותם את כמות הטפילים בשטח.

 

שמירה על סביבה ירוקה

הדשא הסינטטי אינו דורש שימוש בחומרי ריסוס וכימיקלים להדברה. חומר ההדברה אינו מומלץ ועשוי להרעיל את חיות המחמד ולעודד התפתחות של אלרגיות ובעיות נשימה. הדשא הסינטטי מעניק לבעלי החיים סביבת מגורים נקייה ובריאה. לצד בעלי החיים ניתן לשלב שימוש במנורות סולריות, בעזרת המנורות ניתן להאיר את הגינה תוך שימוש במעט אנרגיה.

לקבלת הצעות מחיר מ5 חברות דשא סינטטי מלא טופס 

 

סרטון דשא סינטתי ובעלי חיים

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות