דשא סינטטי מחיר למטר


גודל המשטח     

המחפשים בגוגל "דשא סינטטי מחיר למטר" בדרך כלל מתכוונים למחיר כללי . הוא נע בין 20 שקל למ"ר ל- 120 שקל למ"ר. אחד הפרמטרים המשפיעים על מחירו הסופי של הדשא הוא גודלו.  ככל שמשטח הדשא הוא גדול יותר כך הוא גם יקר יותר. כי בעזרת משטח גדול אפשר לכסות מקסימום שטח במינימום זמן והכי חשוב במראה אחיד, בלי ריבוי של תפרים. לבית קרקע ממוצע הכי טוב לבחור במשטחים בינוניים.

 

גובה הסיב  

גובה הסיב של הדשא גם הוא משפיע על מחירו הסופי. דשא סינטטי בעל סיבים קצרים בגובה של 7-12 מ"מ יעלה 20-40 שקל למ"ר. דשא סינטטי בעל סיבים בינוניים, שהוא הדשא הנפוץ ביותר היום בארץ מפני שהוא מתאים לשלל מטרות ומקומות, עשוי מסיבים בגובה של 25-32 מ"מ. עלותו 60-140 שקל למ"ר. דשא סינטטי בעל סיבים גבוהים של 35-42 מ"מ יהיה הדשא היקר ביותר. מחירו 80-200 שקל למ"ר.

דשא סינטטי מחיר למטר        

בשנים האחרונות קשה להתעלם מהתופעה הירוקה והאיכותית בשם דשא סינטטי. הוא מהווה פתרון מושלם לחסכון במים ובכסף, בזמן ובמאמץ לטיפוח ולתחזוקת הדשא והכי חשוב מעניק לגינה מראה איכותי מושלם. תוך כמה שעות עבודה בודדות ותמורת סכום יחסית לא גבוה אפשר להפוך כל גינה לפינת גן עדן אמיתית. כי דשא סינטטי יישאר ירוק ורענן בכל ימות השנה, תמיד יהיה נקי ומטופח, רך ונעים למגע ומאוד פרקטי לילדים. בזכות הטכנולוגיות החדישות והביקושים העולים מיום ליום למוצרים איכותיים ולא יקרים, בפני הצרכן עומד היום מבחר עצום של דשאים סינטטיים במחירים ובאיכותיות שונות.

צפיפות הסיב   

פרמטר נוסף המשפיע על מחירו של דשא סינטטי הוא צפיפות הסיב שלו. ככל שהמשטח יותר צפוף וכבד (בשל כמות רבה של סיבים) כך הוא גם איכותי יותר ומטבע הדברים גם יקר יותר. בעת הרכישה יש לבדוק כמה סיבים יש במרבד הדשא הסינטטי בכל מ"ר. ככל שמספר הסיבים גבוה יותר כך הדשא יהיה עמיד יותר בפני שחיקה וישמור על המראה הרענן שלו לאורך זמן. כמות הסיבים משפיעה כמובן על משקלו הסופי של הדשא, לכן יש לשים לב גם משקל. דשא סינטטי סטנדרטי שוקל בין 1.5-2.5 ק"ג כאשר דשא סינטטי איכותי ישקול מעל 2.5 ק"ג.

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות