דשא סינטטי מחיר


מחירי דשא סינטטי 

בישראל ניתן למצוא משווקים רבים אשר מציעים משטחי דשא מלאכותי במחירים משתנים למטר. משטחים איכותיים ויוקרתיים אשר מיועדים למגרשי ספורט וגינות נמכרים במחירים גבוהים יותר. לכל משטח דשא סינטטי מחיר שונה בהתאם לחומרי הגלם ויוקר תהליך הייצור. יחד עם זאת, חשוב לציין כי רכישת המשטח המלאכותי מאפשרת לבעל השטח אפשרות לחיסכון משמעותי בהוצאות המים והגינון בשטח. גינות פרטיות, גינות ציבוריות ומתקני נופש יוכלו להפיק תועלת רבה ממעבר אל משטחי דשא מלאכותי. המהפכה הירוקה ברחבי העולם מעודדת שימוש במוצר ומעודדת מכירת דשא סינטטי במחירים אטרקטיביים בהשוואה לעבר,

 

התקנה כלולה במחיר?

רשתות השיווק הגדולות והמשווקים הפרטיים קובעים לכל דשא סינטטי תעריף שונה למטר רץ. שימו לב כי ישנן הצעות בהן עלות ההתקנה כלולה במחיר ואחרות בהן ההתקנה אינה כלולה במחיר. את המשטחים נהוג למכור על פי מטר רץ בהתאם לגודל השטח. הדגמים החדישים של הדשא הסינטטי אינם מכילים כימיקלים, צבעי עופרת וחומרים מסוכנים. מתחמי הדשא הסינטטי אינם דורשים גינון או רכישת חומרי הדברה וריסוס מזיקים. בכל דשא סינטטי טמון אוצר אשר מקבל ביטוי בחשבון המים החודשי. רכישת משטחי דשא איכותיים מבטיחה הנאה ושימוש ארוך טווח במוצר. הצעתנו: בכל רכישה של משטח חשוב לבחון את המשטח בצורה יסודית ומעמיקה. מחיר התקנת דשא סינטטי תלוי במספר גורמים השאירו פרטים באתר או התקשרו אלנו ובלו מיד הצעת מחיר חינם

להצעות מחיר השאירו פרטים בדף הבית שלנו ונחזור מיד  http://xn--4dbfqadc0cg4e.co.il/

בחירת המשטחים הטובים ביותר

רכישת משטחי דשא סינטטי זול עשויה להעיד על משטחים לא איכותיים. מומלץ להימנע מרכישת משטחים קוצניים בעלי מראה של פלסטיק מנוכר. הרכישה מהווה ברוב המקרים השקעה כספית חד פעמית ובהתאם לכך מומלץ לבחור משטחים איכותיים ועמידים. היועצים המקצועיים ברשת יוכלו לספק יעוץ מקצועי והתאמה אישית. בכדי לקבל את המשטח המתאים ביותר יש לציין בפני היועץ את שימושי המוצר וגילאי הדיירים בבית. בעבור פעילות ספורט מומלץ לבחור משטחים מתאימים ואילו בעבור בעלי חיים או ילדים כדאי יהיה לבחור במשטחים אחרים. את בחירת המשטח יש להתאים לתקציב אותו קבעתם מראש ולכן אל תתפתו לשלם יותר וחישבו תמיד מהי המטרה שלשמה אמור לשמש הדשא ….

מחירון לדוגמא – מצ"ב טבלה מורחבת מטה

דשא סינטטי נמוך    7-12    מ"מ   טווח מחירים למ"ר  ₪ 20-60

דשא סינטטי בינוני  25-32  מ"מ  טווח מחירים למ"ר  ₪ 50-140

דשא סינטטי גבוה  36-45   מ"מ  טווח מחירים למ"ר  ₪ 86-180

מבצעים זה תמיד משתלם 

מחירי מבצע ניתן למצוא באתרי השוואת מחירים כמו זאפ או במכירות חיסול ומכירות מיוחדות של רשתות השיווק הגדולות. התחרותיות הרבה בשוק מעודדת את המשווקים להילחם על כל לקוח. צרכנים סובלניים אשר יודעים כיצד לנצל את התחרותיות לטובתם האישית זוכים לקבל דשא סינטטי במחירים זולים ומשתלמים במיוחד עבור כל מ"ר, מחירי מבצע ניתן יהיה לקבל גם בעבור רכישות גדולות ורכישות קבוצתיות מרוכזות כמו בכל תחום .

הכנו עבורכם מחירון שיעשה לכם קצת סדר 

תעריפי דשא סינטטי

גרים בתל אביב, בחיפה ,בירושלים או באר שבע? לא משנה היכן אתם גרים, האתר מאפשר לכם רכישת דשא סינטטי במחיר אטרקטיבי ,השאירו פרטים ונחזור מיד !

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות