התקנה עצמית או מקצועית


אחריות זה כל העניין

התקנה עצמית של דשא סינטטי מומלץ לבצע בעיקר בשטחים קטנים. בעבור שטחים גדולים יותר ושטחי קרקע מומלץ לשכור שירותי איש מקצוע מנוסה ומיומן. איש המקצוע יביא עמו כלי עבודה מתאימים וציוד מיוחד לעבודה עם קרקע, בטון או כל משטח אחר. כאשר שוכרים איש מקצוע מנוסה ומיומן לביצוע העבודה ניתן לקבל אחריות לטיב העבודה. בכל מקרה של תקלה או מפגע איש המקצוע יעמוד לרשות הלקוח ויבצע את התיקונים הדרושים.

 

איך מתקינים דשא סינטטי – טיפים להתקנה נכונה

את משטחי הדשא ניתן להתקין על גבי כל סוגי המשטחים והקרקעות. דבר חשוב לגבי דשא סינטטי התקנה על גבי משטח יבש ניתן יהיה לבצע את העבודה בצורה מהירה ופשוטה. התקנת המשטחים על גבי שטחי אדמה ושטחי צמחייה דורשת את הכנת המשטח לתהליך. במקרים בהם מבקשים להתקין משטחי דשא סינטתי על גבי משטח דשא קיים יש ליבש היטב את הדשא הקיים על פני השטח. חשוב לעקור את כל הדשא והצמחייה הקיימים בשטח טרם תחילת תהליך ההתקנה. לאחר ביצוע עבודות הכנת הקרקע יש להדק את המשטחים היטב אל הקרקע ולקבע אותם בעזרת מסמרים מתאימים. בכדי לבחור את שיטת הידוק המתאימה ביותר לסוג הקרקע מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה.

אביזרי עזר 

התקנה דורשת הכנה מתאימה של השטח וציוד מתאים. את רשימת הציוד הדרוש המלאה ניתן לקבל במהלך תהליך רכישת המשטח. בדים וניילון ישמשו לכיסוי והגנה על שאר הצמחים בגן ופרטי הריהוט בגן. מסמרי קיבוע ישמשו לחיבור משטחי הדשא את הקרקע, לכל משטח יש לרכוש מסמרים מתאימים. סרטי הדבקה וסוגים נוספים של דבק יתגלו שימושיים במהלך העבודה גם כן. בורות ופגמים בקרקע יש לתקן לפני הנחת המשטח באמצעות חול או אמצעי מילוי בורות אחר. התקנת המשטח על גבי קרקע נקייה ויבשה תבטיח קבלת תוצאות טובות ומדויקות. תוחם דשא מקצועי יסייע בתהליך הפרדת המשטחים משטחי צמחייה ומבנים אחרים בשטח.

 

טיפים מומלצים

מדשאה מלאכותית תעניק לכל שטח מראה ירוק מטופח ויוקרתי. לאחר ביצוע הרכישה וההתקנה המשטח אינו דורש פעולות תחזוקה נוספות של השקיה או גינון. בחירת משטח הדשא המתאים ביותר תאפשר התקנה מתאימה על פני השטח.

את המשטח הנבחר יש להתאים לסוג הקרקע אשר על גביה יותקן הדשא. ניתן להתקין מרבדים אלו על גבי משטחי אדמה, משטחי בטון, משטחי עץ ועוד. בכדי להכין את הקרקע לקראת עבודת ההתקנה מומלץ להסתייע בשירותי איש מקצוע בעל ניסיון בתחום. התקנה מתאימה תעניק למשטח עמידות ארוכת שנים ועמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים.

  

סרטון איכותי להתקנת דשא סינטטי

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות