טיפול בדשא סינטתי


25 במרץ 2012 ע"י

התקנה מתאימה ושימוש ראשוני

כמו בכל רכישת מוצר אחר מגיע גם דשא סינטתי עם הוראות שימוש והוראות התקנה מטעם היצרן. התקנה מקצועית של המשטח תיצור משטח שטוח והדוק אשר אינו דורש פעולות ניקוי ותחזוקה רבות. בכדי להבטיח הנאה ארוכה שנים מהמוצר יש להשתמש במשטח בהתאם להוראות היצרן. כבר בעת הרכישה חשוב לשאול כיצד יש לתחזק את הדשא. אל המוצר מתלווה חוברת הוראות טיפול בדשא סינטתי המכילה הוראות שימוש והתקנה ורשימה של פעולות אסורות לביצוע על גבי המשטח. דשא סינטתי טומן בחובו יתרונות רבים, מדובר במוצר חזק, עמיד ושימושי. הדשא מתאים במיוחד לבתים עם בעלי חיים, בתים עם ילדים, משטחי ספורט ומזג האוויר החם בישראל בחודשי הקיץ.

 

ניקוי דשא סינטטי

דשא רגיל דורש השקיה, גיזום, שתילה, ריסוס והדברה וניקוי. המשטח הסינטטי אינו דורש את ביצוע כל הפעולות הללו, כל שיש לעשות הוא לנקות את המשטח אחת למספר שבועות בהתאם לצורך. אין כל צורך לגזום דשא סינטתי או לרסס ולשתול. הדשא אינו צומח, אינו מתייבש ואינו מושך חרקים ומכרסמים. את ניקוי המשטח יש לבצע באמצעות הוראות טיפול ובזהירות. את הדשא נהוג לנקות באמצעות מטאטא קשיח ורחב, מגרפה, צינור מים או מכשיר ניקוי בעזרת לחץ מים ואדים. משטחים קטנים נהוג לנקות באמצעות המגרפה, משטחים גדולים יותר נהוג לנקות באמצעות מכונות ניקוי בלחץ מים. לכלוכים גדולים ניתן יהיה להסיר בעזרת המגרפה, ניקוי של אבק וחול דורש שימוש במים או מפוח. ניתן למעשה להשתמש בכל אמצעי ניקיון רגיל על גבי המשטח. ניתן לנקות דשא סינטתי בעזרת מים וסבון וכל חומר ניקוי אחר. חשוב לציין כי משטחי דשא מוכן אינם זקוקים לחומרי ניקוי מורכבים וניתן לקבל משטח נקי באמצעות שטיפה פשוטה עם מים ונוזל לניקוי כלים או רצפה.

 

ניקוי משטחי ספורט

השימוש בדשא סינטתי נפוץ במיוחד במגרשי ספורט גדולים. המשטח הסינתטי אינו דורש גיזום, ריסוס או השקיה. תחזוקה של משטח ספורט יש לבצע באמצעות הוראות טיפול בדשא סינטתי למשטחי ספורט. הפעילות הספורטיבית דורשת משטח דשא חזק ורך, משטח קשיח עלול לפצוע את השחקנים ולהקשות על פעולת המשחק. ניקוי דשא סינטטי נהוג לבצע באמצעות מכונת שטיפה גדולה. השטח הגדול הופך ניקוי באמצעות מגרפה או מטאטא לבלתי יעיל. שטיפה באמצעות מים תסייע בחיטוי המשטח והסרת אבק וחול מהמשטח.

 

דשא סינטתי– פעולות תחזוקה שוטפות

את ניקוי המשטח נהוג לבצע אחת למספר שבועות בהתאם לצורך.לאחר סופות חול ומזג אוויר אביך הדשא ידרוש ניקוי מתאים של אבק וחול. המשטחים כה חזקים ועמידים עד כי ניתן לנקות אותם גם באמצעות שואבי אבק ומכשירים לניקוי באמצעות אדים ולחץ מים. במקרים בהם נשפך צבע על הדשא ניתן יהיה להסירו באמצעות תכשירי ניקוי מסירי צבע. במקרים של לכלוך קשה ופגיעה קשה במשטח יהיה צורך בהחלפת השטח הפגוע.

לחץ על הקישור ומלא חינם טופס לקבלת 5 הצעות מחיר

http://דשאסינטטי.co.il/

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות