טיפים לקנייה נכונה


18 במרץ 2012 ע"י

עלויות – סליחה, זה כולל מע"מ?

כאשר אתם רוכשים דשא סינטטי, יש לבדוק מה המחיר כולל. מעבר לעלות ישנן עלויות נוספות: עלות התקנה לכל מ"ר (יקרה יותר במשטח אדמתי מאשר במשטח בטון), עלות הוצאת האדמה וניקוי השטח מאבנים ופסולת, עלות שקי חול (ולפעמים גם הובלתם) וכמובן, שימו לב למחיר הסופי – האם הוא כולל מע"מ או לא. דרשו פרוט הצעת מחיר בכתב. זה עשוי למנוע אי הבנות בדרך לרכישה.

ניקיון ותחזוקה

התחזוקה השוטפת של מרבדי דשא היא קלה ופשוטה. הלכלוך הוא בדרך כלל עלי שלכת. אבל גם אם התלכלך המרבד בצורה קצת יותר רצינית, אין מה לדאוג, ניתן לנקותו. הכלב עשה את צרכיו? אספו בשקית ולאחר מכן שטפו במים וסבון. נשפך לכם נוזל שאינו מים ויצר כתם או לכלוך? נקו עם מים וסבון והלכלוך יוסר. נדבק לכם מסטיק למרבד?שימו עליו קרח, השהו מעט ואז הסירו את הלכלוך. עשיתם על האש ונפל גחל שהרס פיסת דשא? לא קרה כלום. הסירו את הפיסה המפויחת. חתכו בסכין יפני פיסת מרבד דשא באותן מידות וקבעו אותה ליריעה ע"י מסמרים מגולוונים.

גזור ושמור

בדרך כלל בזמן ההתקנה יבוצע חיתוך בשולי המרבד. נותרו שאריות מהתקנת מרבדי הדשא? שמרו אותן. אתם עשויים להזדקק להן אם בטעות יפול גחל על הדשא, או ישפך לכם חומר כלשהו שאינו ניתן לניקוי ויפגע במרקם האחיד של המרבד.

עיצובים בדשא סינטטי

לרוב תמצאו שהדשא הסיננטי יוצג בצורות מרובעות למינהן (ריבוע, מלבן וכדומה). אם רצונכם במרבדי דשא מעוצבים בכל מיני צורות שאינן סימטריות, קחו בחשבון שחיתוך כזה יגרום לאיבוד חומר. בכל מקרה, כפי שציינו, שמרו את השאריות למקרה ותצטרכו להחליף פיסת דשא.

 

במסגרת המאמר טיפים לבחירת דשא סינטטי צוות האתר מצרף עבורכם סרטון נחמד ומשעשע אז אם גם האישה שלכם צועקת עליכם כאשר הכלב עושה צרכיו בגינת הבית אתם בהחלט לא לבד, מרבית האנשים שמחזיקים חיות מחמד בביתם לא מודעים לעובדה שחיית המחמד לא עושה צרכיה כאשר מדובר על דשא סינטטי ,רוצים לדעת מדוע ?  צפו בסרטון הבא…

 

דשא סינטטי מול דשא טבעי – חברת דשא קבוע

 

 

סרטון נוסף ..

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות