יתרונות בקניית מרבד מוכן


הדשא של השכן ירוק יותר

הדשא של השכן שלכם ירוק יותר? יפה יותר? מעוצב יותר? בטח שאלתם את עצמכם לא פעם, איך תמיד כשאתם מציצים אל גינת השכן, היא נראית תמיד מטופחת? ולמה אף פעם לא שמעתם אותם מכסחים את הדשא?והרי גם הם כמוכם אנשים עסוקים, שאין להם הרבה זמן להשקיע בתחזוקה שוטפת של גינת ביתם. אם תבדקו טוב, תווכחו לדעת, שברוב המקרים מדובר בדשא סינטטי. הוא רק נראה טבעי. זה כל הסוד. גם אתם יכולים להתקין בביתכם . במקום לעמול ולתחזק את הגינה שלכם, תוכלו להנות ממנה בלי להשקיע הרבה זמן ומאמץ.

בשנים באחרונות הפך הדשא הסינטטי למוצר מבוקש ופופולארי בשוק עיצוב הגינות בארץ ובעולם.  הוא נותן כיום פתרון לכל מי שמחפש ירוק בעיניים  – עיצוב מרענן, נעים ומפנק, שאינו דורש תחזוקה רבה. כולנו אוהבים להתרפק עליו, לעצום את העיניים ולברוח במחשבות למחוז חפצנו.הוא נותן לנו תחושה של חופש ומרגוע. כיום ניתן למצוא דשא סינטטי במראה טבעי, נעים למראה ורך ומגע.

ואם כבר במגע עסקינן, מכירים את התחושה כשאתם שוכבים על דשא טבעי?

מגרד? מעקצץ?. בדרך כלל רובנו פורשים מחצלת או או שמיכה כדי להמנע מתחושה לא נעימה זו.

לדשא סינטטי אין החסרון הזה. אנחנו יכולים פשוט להתרווח בלי לחשוש שנתחיל להתגרד בכל גופנו.

דשא סינטתי כבר מזמן אינו רק נחלת גינות, גנים ציבורים ואיצטדיונים. כיום תוכלו למצוא את מרבדי הדשא הסינטטי מככבים כאלמנטים של עיצוב במשטח סביב הבריכה הפרטית שלכם, וכתפאורה בתצוגות ובחלונות ראווה.את הדשא הסינטטי תפגשו גם בקמפוסים של מכללות עירוניות.

בעידן מודרני ומתועש, קמות מכללות רבות בעיר, מתוך שאיפה להיות קרובות למרכזי מסחר ותעשייה. מכללות אלה שוכרות בנייני משרדים בעיר, ואין להם אפשרות לתחזק דשא טבעי. דשא סינטתי נותן עבורן את הפתרון. למרות שהקמפוס עירוני, עדיין הסטודנטים יכולים להינות ממדשאה ירוקה.

גם באוניברסיאות, שבדרך כלל בעלות מדשאה טבעית, מצא לו הדשא הסינטטי מקום. תוכלו למצוא דשא סינטטי באוניברסיטת חיפה, ואם כבר עסקינן בחיפה, תוכלו למצוא גם בגנים הבהאיים חלקות של דשא זהה בשילוב עם הדשא הטבעי

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות