כמה עולה דשא סינטטי


1 באוגוסט 2012 ע"י

מחירי דשא למטרות ספורט

מגרשי ספורט מקצועיים ומגרשי ספורט חובבים בכל הארץ בוחרים דשא סינטטי. הדשא מעניק לספורטאים משטח נוח ובטוח לאימון. בכל מקרה של נפילה בולם הדשא את הנפילה ומעניק תמיכה מלאה לעמוד השדרה. בכדי לברר כמה עולה דשא סינטטי למטר למגרש ספורט יש לבחון את גודל המשטח ואת כמות היחידות אשר יש לרכוש. בעבור רכישות גדולות ניתן יהיה לקבל מחירים אטרקטיביים במיוחד והצעות מחיר מיוחדות. בתוך כל הצעת מחיר חשוב לכלול גם את עלות התקנת המשטח. פרט למקרים בודדים ,התקנה עצמית של המשטח אינה מומלצת.

כמה עולה דשא סינטטי צבעוני?

משטחי דשא מוכן צבעוני מתאימים במיוחד לגני ילדים ופארקים של משחקים. פרט למשטחים הצבעוניים יש לספק לילדים גם מתקני הצללה מתאימים להגנה מפני השמש. בעבור הילדים משמש הדשא הסינטטי בחירה מתאימה במיוחד. דשא רגיל מכיל חרקים וחמרי הדברה מסוכנים לילדים, הדשא הסינטטי מהווה משטח בריא יותר ונוח יותר למשחק.מחירי הדשא הסינטטי משתנים בהתאם לסוג המשטח וגודלו השאירו פרטים באתר וקבלו מיד הצעת מחיר

התפתחות המוצר

שימושים בדשא הסינטטי נהוגים כבר במשך עשרות שנים. בעבר נהוג היה להשתמש במשטחי דשא בבתי מלון וברכות שחייה. המשטחים הראשונים שיוצרו היו משטחי פלסטיק קשים ולא נעימים לשימוש ומגע. במשך השנים התפתח המוצר והפך למוצר שימושי ומבוקש בכל רחבי העולם. כיום מיוצרים משטחי הדשא מחומרים איכותיים ועמידים במיוחד. המשטחים מעניקים לכל שטח מראה יוקרתי וטבעי לאורך שנים רבות. משטחים יוקרתיים במיוחד אשר מכילים מספר גוונים של ירוק ורכות טבעית מעניקים למשטח מראה ירוק ומרהיב בכל חודשי השנה. הדשא הסינתטי מהווה פתרון מצוין בעבור גנים קטנים וגנים גדולים. המשטחים אשר משווקים בישראל מותאמים לאקלים הישראלי ולאורח החיים בישראל.

 

כיצד לבחור את המשטח המתאים

לפני הבחירה ראוי לבחון כמה עולה דשא סינטטי מכל סוג,(ישנם סוגים רבים) מה הן דרישות השטח ומה הוא התקציב המיועד לכך. כאשר רוכשים משטחים המיועדים לנוי בלבד כדאי לבחור משטחים בעלי מראה מהודר וקשיח. לעומת זאת, כאשר יש צורך במשטחי דשא לשימוש משפחתי או לשימוש ספורטיבי יש לבחור משטחים רכים יותר ונוחים לניקוי. רכישת דשא סינתטי מתאים היא צעד של צרכנות נבונה בעבור בעלי גינות פרטיות. המעבר לשימוש במדשאה המלאכותית יסייע לבעל השטח לחסוך בעלויות כספיות. לקוחות מספרים כי ניתן לכסות תוך זמן קצר את עלות ההשקעה הכספית הכרוכה ברכישת הדשא. החיסכון הכספי הופך את תחזוקת הגינה לזולה ונעימה.

 

סרטון המציג סוגי דשא סינטטי  שונים  ..

 

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות