האם להתקין לבד


30 בנובמבר 2013 ע"י

התקינו בעצמכם זה ממש פשוט

החלטתם לעבור לדשא סינטטי? מזל טוב! כרגע הצטרפתם לעשרות אלפי בתי אב ועסקים שגילו את הפוטנציאל האדיר במרבדי דשא מוכן. הם לא רק יפים וירוקים יותר. הם פשוט קלים יותר לתחזוקה, חוסכים זמן השקיה, מים, וחוסכים גם בזיהום אויר משום שאין שימוש במכונות כיסוח הצורכות דלקים ופולטות גזים רעילים לצורך הפעלתן. כך שאתם לא רק נהנים ממוצר יפה ואיכותי, אלא גם לוקחים חלק בשמירה על איכות  הסביבה.

הכנה השטח

לפני שתיגשו להתקנה עצמה, הכינו לעצמכם את הכלים והאביזרים להם תזדקקו. ארגון מראש של כל מה שתצטרכו יאפשר לכם לבצע התקנה לפי שלבים ובאופן רציף, כשכל מה שאתם צריכים נגיש עבורכם, ההתקנה תהיה מהירה יותר. אין הכוונה בכך שיש לבצע התקנה פזיזה. חשוב לשים לב לכל שלב ולעשות אותו בצורה מדויקת, כדי שהמרבדים יונחו היטב ויחזיקו לזמן מעמד רב. התקנה פוחזת, ללא חיזוק מירבי יכולה לפגוע באורך חיי המרבד, לכן חשוב מאד לתכנן היטב את ההתקנה. האביזרים שתצטרכו: מגרפה, אדמת חול סומסום או חצץ סומסום, את, יריעה גיאוטכנית. מרבדי דשא מותאמים בגודלם לשטח שתרצו לכסות, סכין יפני, מסמרים מגולוונים 20 ס"מ, פטיש, דבק מיוחד המיועד לדשא סינטטי, מגב, פס הדבקה PVC  , מטאטא כביש.

ההתקנה

עקרו עשבים שוטים בעזרת מגרפה, אבנים ולכלוך לא רצוי מהשטח הנועד להתקנת המרבד. פזרו אדמת סומסום והדקו אותה. אם אם לכם מכונת הידוק, תוכלו להשתמש במעדר או כלי דומה להידוק האדמה. פזרו מעט מים שיסייע להשלמת הידוק הקרקע. לאחר ההידוק פרסו יריעה גיאוטכנית ועליה את המרבד. רצוי לא לשים את כל היריעה בחתיכה אחת אם מדובר בשטח גדול, אלא לשים חלק ליד חלק. חתכו את השוליים בכל מרבד. שימו לב שאתם לא חותכים את התפרים. קבעו בעזרת מסמרים מגולוונים את המרבדים בקצוות, וחברו את המקטע בין שני מרבדים לקרקע בעזרת פס הדבקה PVC  שעליו תמרחו דבק מותאם לדשא סינטטי. הברישו את המרבד ויש לכם דשא מוכן!

תחזוקה

התקנת דשא סינטטי אינה פעולה מסובכת ועם תכנון נכון גם לא דורשת הרבה זמן. בכל מקרה, אם תחליטו שאינכם רוצים להתקין לבד,  תמיד תוכלו להזמין מקצועי מטעם היבואן. זה פשוט יעלה לכם קצת יותר.  בכל מקרה, אם החלטתם להתקין לבד, וודאו שיש אחריות בהתקנה עצמית. חשוב מאד שתרכשו מרבדים איכותיים שיחזיקו לאורך זמן ויתאימו לשימוש שתעשו בהם. מעוניינים לקבל ייעוץ מכמה חברות? הכנסו לאתר, השאירו פרטים ואנו נעשה עבורכם מכרז ונדאג שיצרו עמכם קשר. השירות ללא עלות וללא כל התחייבות מצדכם.

http://xn--4dbfqadc0cg4e.co.il/

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות