עלות דשא סינטטי ממוצע


20 באפריל 2012 ע"י

דשא סינטטי יוקרתי

גינות פאר בכל רחבי הארץ מציגות משטחי דשא סינטטי מפוארים ואיכותיים. משטח מלאכותי אינו עוד מוצר עממי, המשטחים היוקרתיים מדמים מדשאה טבעית בצורה מושלמת. המחיר עשוי להסתכם לסכומים לא מבוטלים. אך חשוב לציין כי משטח יוקרתי ואיכותי יוכל להבטיח הנאה ועמידות לאורך שנים. גני אירועים יוקרתיים ואתרי נופש בוחרים כיום להשתמש במשטחי הדשא היוקרתיים. על גבי הדשא ניתן לשלב אביזרי עיצוב, מתקני תאורה, צמחים נוספים ומתקני משחק ונופש.

 

איך לבצע רכישה נבונה ?

מחיר דשא סינטטי ברשתות שונות כולל משטחים בגדלים שונים ושירותים שונים. כאשר מבצעים השוואת מחירים בין מספר משווקים ומוצרים יש לבחון את העלות הסופית. את כיסוי השטח ניתן לבצע באמצעות 10 משטחים בגודל בינוני או 15 משטחים בגודל בינוני-קטן. תעריף בעבור משטח קטן יהיה זול יותר בהשוואת למשטח הגדול, אך כאשר בוחנים את העלות הסופית מגלים כי הבחירה במשטחים הבינוניים משתלמת יותר מבחינה כלכלית. פרט לגודל המשטח יש להכניס אל המשוואה גם גורמים כמו תעודת האחריות, עלות ההתקנה ובונוסים מיוחדים של המשווק.

 

איך נדע היכן כדאי לקנות?

כל רשת מציעה תעריף וחבילת שירותים שונה.כאשר בוחנים את המוצר יש לבחון את היצרן ואת תעודת האחריות. ישנם משווקים אשר מוכרים משטחי דשא סינתטי באיכות ירודה ללא תעודת אחריות מתאימה. תעודת האחריות מתגלה שימושית במיוחד כאשר מתגלים קרעים במשטח ודהיית צבע. כל אחד מאיתנו רוצה לרכוש מוצרים איכותיים במחירים זולים ואטרקטיביים. צרכנות נבונה אינה באה לידי ביטוי ברכישת המוצר היקר ביותר או רכישת הזול ביותר. פעמים רבות תעריף יקר אכן מעיד על מוצר טוב יותר ואיכותי יותר. חשוב לציין כי יש להימנע מרכישת מוצרים ללא תעודת אחריות וללא בחינה יסודית של טיב המשטח.

 

כיצד נזהה משטח דשא סינתטי איכותי?

משטחי דשא סינטטי איכותי הם משטחים בעלי אישור על חוסר רעילות של סיבי המשטח. משטח מתוצרת ירודה עשוי להיות נמוך. כאשר מציעים לנו משטח זול יש לבחון את חומרי הגלם ולברר האם החומר מדיף ריחות לא נעימים ורעלים. המחירים בתחום נעים החל מ40 שקלים בעבור משטח באיכות נמוכה ועד כ- 120שקלים בעבור משטחי דשא איכותיים. בכדי להתרשם מהמשטח מומלץ לגשת אל רשת השיווק ולבחון את המוצר באולם התצוגה. במידת האפשר מומלץ לבחון גם את מראה המשטח לאחר שימוש של מספר חודשים בתנאי האקלים הישראלי.

 

 

לצפייה בסרטון

 

לצפייה בסרטון של חברת פתרונות בירוק

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות