מרבד דשא טכנולוגי ואקולוגי


30 בנובמבר 2013 ע"י

לא סתם דשא 

לא סתם הפך דשא סינטטי למוצר פופולרי בעשור האחרון. מעבר לכך שתמצאו אותו באצטדיוני כדורגל, שם החלה דרכו לפני כמה עשורים בארה"ב, תמצאו אותו גם בגינות ציבוריות, בגני ילדים, בגינות בעלי בתים פרטיים, בגני אירועים, קמפוסים, בנייני משרדים מרפסות וגגות. מדובר במוצר שאינו יקר, ועם חסכון במים ובעלויות תחזוקה תוך 3 שנים מיום ההתקנה הוא כבר מחזיר את ההשקעה. אתם תזכו לדשא ירוק ויפה, פחות שעות מאמץ בתחזוקה ויותר כסף בכיס. גם באוויר שתשאפו יהיה יותר נקי, כי אין צורך בריסוס וכיסוח, אין חרקים ואין עקצוצים. עסקה משתלמת כבר אמרנו?

טכנולוגיית הסיב הכפול

כיום נוהגים ליצור מרבדי דשא סינטטי בטכנולוגיית סיב כפול. טכנולוגיה זו מאפשרת להגדיל את צפיפות הסיבים. ככל שהצפיפות גדלה, יש למרבד תמיכה גדולה יותר בבסיסו, ומשקלו כבד יותר וכן הוא יותר יציב. בעבר, כשלא הייתה טכנולוגיה זו נהגו למלא את המרבד בחול סיליקט שאפשר תמיכה בסיבים. אחת הבעיות בחול הייתה שהוא היה נעלם עם הזמן ועמו יציבות המרבד ומראהו העמיד הפך שטוח. מעבר לכך, גם התחזוקה וחידוש החול היו לא זולים.

דשא סינטטי – בחירת מרבד

כיום מצעים בשוק סוגים שונים של מרבדי דשא סינטטי, חלקם איכותיים וחלקם איכותיים פחות. יש להתאים את המרבד למטרתו, ככל שדורכים יותר על המרבד, כך עליו להיות עמיד יותר.  איך תדעו לזהות מרבד עמיד? יש כמה דרכים. ראשית, הפכו את המרבד, שימו לב לצפיפות התפרים, תפרים נחשבים צפופים בתפירה של 3/8 אינצ'ים. אם צפיפות המרבד גדולה סימן שיש הרבה סיבים, תוכלו להבחין גם במשקל המרבד, הוא יהיה כבד יותר. ברוב מרבדי הדשא הממוצעים יש עד 15,000 סיבים. מרבדים איכותיים יותר יכילו יותר סיבים, עד כ- 20,000. שימו לב לגובה הסיבים. מרבד צריך לעמוד ביציבות ולא להראות כשטיח.

השוואת מחירים אצל היבואנים

יבואנים שונים יציגו לכם מרבדי דשא סינטטי. כל מרבד משתייך לסדרה שונה ובעל שם שונה. בהרבה מקרים, תוכלו לזהות שמדובר באותו מוצר אם תעשו קצת שיעורי בית ותפגינו בקיאות לגבי איכות הסיבים. אם למרבדים תהיה אותה צפיפות ואותם תפרים, לא באמת משנה לכם איך הוא יקרא, כל עוד מדובר באותה איכות של חומר כמובן. חשוב לציין, מוצרים מאירופה נחשבים איכותיים יותר ממוצרים שמיובאים מסין. רצוי לוודא שיש בתוך הסיבים חומרים נוגדי קרינה. יש מרבדים שהחומר מרוסס מעל הסיבים ועם הזמן פג. אם אתם חולמים על גינה ירוקה בבית או בבניין , או אפילו על פינת נוי קטנה וירוקה בביתכם, אנו באתר  http://xn--4dbfqadc0cg4e.co.il/

מציעים לכם השוואת מחירים בחינם וללא התחייבות. תנו לנו לחסוך לכם זמן ומאמץ. נדאג שיפנו אליכם מיטב היבואנים לייעוץ והצעות מחיר אטרקטיביות.

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות