סוגי דשא סינטטי


דשא נמוך או דשא גבוה ישנם סוגים שונים

פרט לטיב המשטח ועמידותו יש לבחור גם את גובה הדשא המבוקש. דשא נמוך יתאים בעבור משטחי ישיבה ומשחק ואילו הדשא הגבוה יתאים יותר בעבור משטחים של נוי. חשוב לציין כי לא ניתן לשנות את גובה הדשא במשטח. דשא סינטטי גבוה לא ניתן יהיה להפוך למשטחי דשא נמוך באמצעות גיזום. פרט לגובה הדשא יש לבחור גם את גוון המשטח. מרבד קלאסי הוא בצבע ירוק אחיד או שילוב של כמה גווני של ירוק במשטח אחד. הגוונים המשולבים מעניקים לשטח מראה טבעי ויוקרתי. בהתאם לצורך ניתן להזמין גם מרבד צבעוני. השימוש המשטחים הצבעוניים נפוץ בעיקר בגני ילדים ומתחמים של משחק ושעשועים לקטנים.

 

הצעות המשווקים המורשים 

המשווקים המורשים (גם בהום סנטר/ אייס) מציגים כיום מבחר סוגי דשא סינטטי מומלצים בעבור גינות פרטיות. המשטחים נבדלים זה מזה באיכות חומרי הגלם, איכות הייצור, רכות, צבע ועוד. כל לקוח אשר מגיע אל הרשת רשאי לבחור לעצמו את המשטח המתאים ביותר עבורו. היועצים המקצועיים של החברה ישמחו לעמוד לרשות הלקוח, לייעץ בתהליך הבחירה ולהשיב על שאלות. את בחירת הדגם המתאים יש לבצע בהתאם לצורכי המשתמשים במשטח ולתקציב הכספי אשר עומד לרשות הלקוח. לצד רכישת המשטחים יש לזכור גם את עלות ההתקנה וחומרי העבודה.

 

כיצד לבחור את הסוג המתאים?

חשוב לציין כי לא כל משטח יתאים בעבור שימושים שונים. בחירת משטחי דשא קשיח בעבור מגרשי ספורט ומגרשי משחק לילדים עשויה לגרור פציעות לשחקנים ולילדים. בכדי לזהות דשא סינטתי טוב מומלץ להתייעץ עם איש המקצוע ולבחון את המשטח באופן יסודי. במהלך הסיור בחנות יש למשש את הדשא היטב ולבחון את הרכות והגמישות של המשטח. צפוי כי משטח חדש יהיה מעט קשיח, אך חשוב לברר האם החומר נוטה להתרכך בעתיד. במידת האפשר מומלץ לבחון משטחים פעילים של דשא סינטטי. בבחינת המשטח ניתן יהיה לזהות אלו דוהים במהרה ואלו מעניקים מראה מטופח לאורך זמן.

 

עיצוב הגן הביתי

הדשא מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הגן. אל הדשא מצטרפים בגינה הביתית גם אביזרי תאורה מעוצבים, אביזרי נוי, עציצים, פרחים , עצים ורהיטי גינה. משטח הדשא היוקרתי מעניק לגינה כולה מראה ירוק ומלא חיים לכל אורך השנה. היתרונות הרבים אשר טמונים בדשא הופכים אותו לבחירה מתאימה בעבור בתים פרטיים בכל רחבי העולם. מינים שונים ניתן לראות גם במרפסות בתים גדולות ומרפסות שמש.

 

איך בוחרים דשא סינטטי לגינה – מאת YNET

 

שם מלא*

טלפון*

עיר*

האימייל שלך

שטח במ"ר

סוג השירות

הערות